• (+420) 703 128 754
Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /DISK2/WWW/vzdelavani-osveta.eu/www/components/com_k2/models/item.php on line 763

Život je tvůrčí činnost

  • 17/03/2019

Život je tvůrčí činnost a v každém okamžiku tvoříme svoji realitu

Nežijeme každý pro to, abychom objevovali, co nám život přinese, ale pro to abychom ho tvořili. V každém okamžiku tvoříme svoji realitu, pravděpodobně aniž si to uvědomujeme. Jsme tři bytosti v jedné: Mysl, Tělo a Duch. Nadvědomí, vědomí a podvědomí neboli tři aspekty bytí: Bůh Otec, Syn a Duch svatý.

K tomuto tvoření máme tři nástroje: myšlenku, slovo a čin. Tvůrčí činnost vždy zahrnuje vědění – víru. Toto místo vědění je místo intenzivní vděčnosti. Je to vděčnost předem. To je hlavní klíč k jakékoliv tvůrčí činnosti. Všichni Mistři vědí předem, že skutek byl již učiněn. Uctívejme všechno, co jsme vytvořili i to co se nám nelíbí. Neodsuzujme to, odsoudili bychom sami sebe. Pokud zjistíme, že jsme nevědomky vytvořili něco, co se nám později nelíbí, žehnejme tomu a změňme to. Učiňme novou volbu, změňme realitu. Přemýšlejme o nové myšlence, vyslovme nové slovo.

Já jsem život a cesta.

Všichni vytváříme svou realitu, někdo vědomě někdo nevědomě. Přemýšlejme o tom, čím chceme být, co chceme dělat a čím chceme být. Zbavme se všech negativních myšlenek, zbavme se pesimismu. Ukázněme svou mysl. Užívejme příkazu, který probouzí tvůrčí sílu. Nejsilnějším tvůrčím prohlášením ve Vesmíru je - JÁ JSEM – síla tohoto slova uvádí do pohybu vše co vyslovíte za slovy Já jsem …… Prvním krokem, jak se naučit uvědomovat si své myšlenky je přemýšlet o tom o čem přemýšlíme.

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /DISK2/WWW/vzdelavani-osveta.eu/www/templates/sj_preschool/html/com_k2/listing/item.php on line 260
Share
Top
Tento web využívá k poskytování služeb cookies. Používáním tohoto webu udělujete souhlas s využitím cookies.
Další informace Ok Nesouhlasím