V našem institutu (IVO) nám jde o komplexní přístup k volnočasovým aktivitám moderního člověka, a sice, nejen sebezdokonalováním se, ale také vyřešením si některých svých problémů propracovanými, nezátěžovými terapiemi a tím docílení relaxace celého lidského organizmu.

Připravili jsme pro Vás unikátní relaxační metodu Kristall Sparkler, pomocí které se můžete dokonale odreagovat od každodenního stresu a shonu, a hlavně také si tímto kvalitním odpočinkem můžete nastartovat znovu celý svůj organizmus.

IVO jsme zakládali s cílem umožnit vzdělávání, či případné rozšíření si svých vědomostí v oborech, které se běžně na jiných školách nevyučují. Vedle snahy o vzdělávání je činnost Institutu zaměřena též na osvětu, a to zejména v netradičních oborech, klasických i netradičních věd.

 Při vzdělávání sebe sama si na sebe člověk udělá čas, což už je dnes vzácné, a ledacos se dozví, aby se tak mohl více přiblížit k sobě samému. A to je úkolem našeho institutu. Udělat něco pro sebe, věnovat se také sám sobě.

Naučíme Vás, jak čelit stresu strachům a obavám a jak pracovat se svými emocemi, a nejen s nimi.

Hlavním cílem nás a všech center našeho IVO je, aby po absolvování kurzů, workshopů, přednášek, relaxací, nebo terapií, od nás odcházel člověk spokojený, příjemně naladěný, obohacený o zajímavé a nevšední zážitky, které tu může získat ať už při sebevzdělávání, sebepoznávání, či vlastní relaxaci.

Naši lektoři a terapeuti, se kterými spolupracujeme, mají odborné a dlouholeté zkušenosti a znalosti ve svých oborech a můžete se na ně kdykoliv obrátit s vašimi dotazy i problémy.

Nabízíme tedy pro vás relaxaci, odborné kurzy, workshopy, přednášky, terapie. Nabídku jednotlivých akcí a možnost přihlášení na ně naleznete v menu.

Máte dotaz?

Napište nám a rádi Vám odpovíme

Top
Tento web využívá k poskytování služeb cookies. Používáním tohoto webu udělujete souhlas s využitím cookies.
Další informace Ok Nesouhlasím