• (+420) 703 128 754

#kristallsparkler

Fotografie a videa z testování přístroje 

Zde jsou zkušenosti klientů Kristall Sparkleru:

=============================================

Zážitek z Kristall Spraklera

Můj zážitek z Kristall Sparklera byl velmi příjemný. Patřím mezi hyperaktivní typy a pořád mám pocit, jako bych měla nějaký vnitřní, neustále nastartovaný motor. Po relaxační půlhodince na Sparkleru jsem měla velmi příjemný, uklidňující pocit a můj vnitřní motor někam úplně zmizel. Měla jsem pocit naprosto báječného klidu, uvolnění, a pohody a toto vše přetrvávalo 2 – 3 dny.

Přála bych toto zažít mnoha lidem….

Lucy F., Praha

============================================= 

Dobrý den, paní Fojtíková,

Na křesle jsem byl v lednu 2019. Byl to vánoční dárek. Očekávání jsem neměl žádná, nechtěl jsem si zkreslovat pohled na výsledek nějakou představou apod. Myslím, že jsem udělal dobře.

Křeslo bylo velice zajímavé, byl to opravdu silný zážitek. Celkový průběh relaxace se mi líbil. Prvotní uvolnění a následné ustálení s dobrým čajem v ruce, to bylo opravdu velice příjemné.  Musím říct, že pocity byly velmi pozitivní, cítil jsem velké uvolnění. Následující den byl tento pocit stále velmi intenzivní, druhý den od relaxace už ta intenzita nebyla tak velká, ale stále to bylo příjemné. Je ale těžké to objektivně posoudit. V pátek jsme si totiž vzali oba volno, abych si relaxaci vychutnal naplno a nemusel hned druhý den řešit pracovní záležitosti.

Rovnou jsme si zajistili ubytování v Praze, kde jsme si naplánovali výlet do centra a do aquaparku. Do Prahy jsem tedy už přijížděl s tím, že budu mít se svou ženou krásný víkend, což se také stalo. Všem bych doporučil, aby si to vychutnali naplno jako já a zařídili se podobně. Moc rádi na křeslo přijedeme znovu, já abych vyzkoušel světlo a přítelkyně, aby vyzkoušela první program.

Bylo to velmi příjemné, prostředí, Vy, hudba, prostě vše. Děkuji Vám za umožnění toho zážitku. Už teď se těším na další návštěvu, doufám, že se k Vám dostaneme někdy v březnu nebo v dubnu.

Přeji Vám mnoho hezkých dnů a zážitků s křeslem.
Přeji hezký den,

Dalibor V., Plzeň

===============================================

Kristall Sparkler – hodnocení

První setkání se Sparklerem pro mě bylo nezapomenutelné – téměř hmatatelná energie, z níž běhal mráz po zádech, byla patrná při pouhém otevření dveří do zrcadlové krychle… V tu chvíli mi bylo jasné, že chci případné účinky tohoto křesla pocítit na vlastní ‚kůži‘.

A povedlo se… Vzhledem k mému ne úplně dobrému zdravotnímu stavu v den relaxace se domnívám, že účinky křesla zčásti zastřelo mé nachlazení. Nicméně i přesto jsem bezprostředně po relaxaci cítila značné zklidnění, i chvilkové odtržení od reality – člověku se pak nechce příliš povídat, spíš by se jen tak nechal unášet… Zásadní pro mě ovšem byla setrvačnost účinku křesla – navzdory celkovému fyzickému vypětí jsem se ten den odpoledne a večer cítila opravdu maximálně nabitá, ba co víc, přepadaly mě záchvaty smíchu a celkově jsem vnímala, jak jsou mé tělo i duše otevřené (hlava nic neřešila, tělo nestávkovalo). Určitě opět zopakuji za plného zdraví. J

Adéla, 25 let, Praha, únor 2019

===============================================

Top