• (+420) 703 128 754

PhDr. Lucie Fojtíková

 

O terapii vibracemi tónů zpívajícími mísami a jinými nástroji

Mé motto: „LADÍM ROZLADĚNÉ“

Vážení a milí,

každý den jsme obklopeni neutichajícím množstvím různých zvuků, které nás zahlcují, a tak jsme si odvykli naslouchat. Poslouchat, to ještě někdy ano, ale umět NASLOUCHAT sobě, druhým – to je velmi nápomocná terapie. Někdy jen naslouchat tomu druhému, o co mu jde, už to je poloviční terapie. Takže, jsem tu pro Vás. Naslouchat umím a slyším dobře. A když budete chtít, tak Vám mohu i poradit, nebo říct vlastní zkušenosti, jak se dostat z nepříjemných situací a umět si život zpříjemnit, dle Vašich představ.

Kdo nahlédnete na tuto stránku, vítám Vás já i můj malý mezinárodní orchestr, sestavený hlavně ze sólistek, Tibetských mís, povětšinou z Nepálu, a dalších úžasných barevně znějících kolegů z Čech, Německa, Indie, Afriky atd…. Byla jsem totiž od dětství vychovávána v hudebním prostředí vážné hudby a vše okolo ní jsem také nakonec vystudovala. Na nějaký čas jsem ale byla přesycena tradičním hudebním prostředím, a vším okolo něj, a tak jsem si odskočila na několik let mimo obor.

V posledních letech mě to ale táhlo k tvůrčí činnosti s lidmi, a sice: jak a čím dostat člověka z každodenní šedi. A protože jsem se během posledních deseti let naučila mnohé, co může druhým lidem pomoci jim doslova VYLADIT dobrou náladu, a učinit je šťastnějšími a spokojenějšími, rozhodla jsem se, že se tomu budu věnovat naplno.

Vlastní praxí jsem si ověřila, že v dnešní uspěchané době je třeba některé věci pochopit, proč se mi děje to, či ono, jestli se mi to líbí a nelíbí, zdali je možné s tím něco udělat, a posunout se tak dál, a také s použitím SOFIOTERAPIE a vibrací hudby na speciální hudební nástroje ve specifických frekvencích a rytmech.  

Také je třeba umět občas tzv. vypnout, relaxovat, vyčistit si hlavu, dobít si baterky a umět si život také užít a zpestřit si ho nevšedními zážitky. Zkrátka, udělat si psychohygienu smysluplným způsobem, a to s odborně vedenou podporou. A jak jinak nežli zase nějakým způsobem s hudbou. Spolupracuji s báječnými svébytnými hudebními nástroji, které nejenže znějí libozvučně, ale ještě mají terapeutický účinek, protože dokáží rozvibrovat svým zvukem, frekvencemi a rytmem všechny orgány v lidském těle a tím působí blahodárně na jejich funkčnost... (v žádném případě toto nenahrazuje lékařskou péči.)

 

Masáž zvukem tibetské mísy

Metodu masáže zvukem tibetských mís, mi předal pan František Horváth, který jí získal učením a studiem u Dalajlámova lékaře, či léčitele, doktora Lobsang Láma Dhondup v indickém městě McLeod Ganj, kde sídlí tibetská exilová vláda. Lidské tělo má asi 50. bilionů buněk a každá buňka je ve vodním roztoku. Je známo, že tělo se asi ze 70ti procent skládá z vody a podle zákonů akustiky víme, že zvuk se vodou šíří rychleji a zvukové vibrace tudíž zasáhnou organizmus všude, i kam byste se při běžné rehabilitaci nedostali.

Aby detoxikace, harmonizace a dobití energie bylo správné a účinné, je doporučováno proceduru opakovat 3 x za sebou během 10ti dnů.

Relaxační masáž tibetskými mísami je placená služba, která není a nemůže být hrazena z žádného druhu pojištění, zejména ne ze zákonného zdravotního pojištění.

Délka trvání masáže je cca 70 minut celkem, celá procedura trvá 90 minut

Ceník:  1 masáž 900,- Kč

            2 masáže 1600,- Kč

            3 masáže 2400,- Kč

Objednávky na tel. 603 265 259

 

Hravá hodinka

/tónová povzbuzující lázeň/

Hravé hodinky hraji, nebo zvučím velmi ráda. Jde o krátké popovídání si s klientem a v návaznosti na to, v jakém rozpoložení se nalézá, čistou improvizací na různé etnické i neetnické nástroje z různých koutů světa, vylaďuji jeho náladu pomocí velmi příjemných jemných tónových vibrací a člověk se při nich krásně odreaguje a uvolní v příjemném prostředí našeho relaxačního centra Terápko. Jste pohodlně oblečení, sedíte, či ležíte, můžete jen vnímat, či meditovat a necháte okolo sebe a Vámi jen proudit příjemné uklidňující tóny a zvuky, které Vás odnesou daleko od denodenního shonu, hluku a stresu…. A po této hodince odcházíte spokojenější, odpočatí a příjemně NALADĚNÍ.

Můžete koupit pro někoho také dárkový poukaz, jako zážitkový dárek.

Délka trvání  je cca 70 minut.

Ceník: 1 osoba  900,- Kč,

            2 osoby 1200,- Kč

            3 osoby 1600,- Kč        

Objednávky na tel. 603 265 259

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Top
Tento web využívá k poskytování služeb cookies. Používáním tohoto webu udělujete souhlas s využitím cookies.
Další informace Ok Nesouhlasím