• (+420) 703 128 754

PhDr. Lucie Fojtíková

 

Vážení a milí, kdo nahlédnete na tuto stránku, vítám Vás já i můj malý mezinárodní orchestr sestavený hlavně ze sólistek, Tibetských mís, povětšinou z Nepálu, a dalších úžasných barevně znějících kolegů z Čech, Německa, Indie, Afriky atd…. Byla jsem totiž od dětství vychovávána v hudebním prostředí vážné hudby a vše okolo ní jsem také nakonec vystudovala. Na nějaký čas jsem ale byla přesycena tradičním hudebním prostředím, a vším okolo něj, a tak jsem si odskočila na několik let mimo obor.

V posledních letech mě to, ale táhlo k tvůrčí činnosti s lidmi, a sice: jak a čím dostat člověka z každodenní šedi. A protože jsem se během posledních deseti let naučila mnohé, co může druhým lidem pomoci jim doslova VYLADIT dobrou náladu, rozhodla jsem se, že se tomu budu věnovat naplno.

Vlastní praxí jsem si ověřila, že v dnešní uspěchané době je třeba umět občas tzv. vypnout, relaxovat, vyčistit si hlavu, dobít si baterky a umět si život také užít prožitkem nevšedních zážitků. Zkrátka, udělat si psychohygienu smysluplným způsobem, a ještě s odbornou a vedenou podporou.

A jak jinak, nežli zase nějakým způsobem s hudbou. Objevila jsem svět báječných svébytných hudebních nástrojů, které nejenže znějí libozvučně, ale ještě mají terapeutický účinek, protože dokáží rozvibrovat svým zvukem všechny orgány v lidském těle a tím působí blahodárně na jejich funkčnost... (v žádném případě toto nenahrazuje lékařskou péči.)

 

Masáž zvukem tibetské mísy

Metodu masáže zvukem tibetských mís, mi předal pan František Horváth, který jí získal učením a studiem u Dalajlámova lékaře, či léčitele, doktora Lobsang Láma Dhondup v indickém městě McLeod Ganj, kde sídlí tibetská exilová vláda. Lidské tělo má asi 50. bilionů buněk a každá buňka je ve vodním roztoku. Je známo, že tělo se asi ze 70ti procent skládá z vody a podle zákonů akustiky víme, že zvuk se vodou šíří rychleji a zvukové vibrace tudíž zasáhnou organizmus všude, i kam byste se při běžné rehabilitaci nedostali.

Aby detoxikace, harmonizace a dobití energie bylo správné a účinné, je doporučováno proceduru opakovat 3 x za sebou během 10ti dnů.

Relaxační masáž tibetskými mísami je placená služba, která není a nemůže být hrazena z žádného druhu pojištění, zejména ne ze zákonného zdravotního pojištění.

Délka trvání masáže je cca 70 minut celkem, celá procedura trvá 90 minut

Ceník: 1 masáž 900,- Kč

            2 masáže 1600,- Kč

            3 masáže 2300,- Kč

 Objednávky na tel. 603 265 259

 

Hravá hodinka

(tónová povzbuzující lázeň)

Hravé hodinky hraji, nebo zvučím velmi ráda. Jde o čistou improvizaci na různé etnické i neetnické nástroje z různých koutů světa, které přinášejí velmi příjemné jemné tónové vibrace a člověk se při nich krásně odreaguje a uvolní v příjemném prostředí našeho relaxačního centra Terápko. Jste pohodlně oblečení, sedíte, či ležíte, můžete jen vnímat, či meditovat a necháte okolo sebe a Vámi jen proudit příjemné uklidňující tóny a zvuky, které Vás odnesou daleko od denodenního shonu, hluku a stresu…. A po této hodince odcházíte odpočatí a příjemně NALADĚNÍ.

Můžete koupit pro někoho také dárkový poukaz, jako zážitkový dárek.

Délka trvání hry je cca 60 minut.

Ceník: 1 osoba  900,- Kč,

            2 osoby 1200,- Kč

            3 osoby 1500,- Kč        

 Objednávky na tel. 603 265 259

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Top
Tento web využívá k poskytování služeb cookies. Používáním tohoto webu udělujete souhlas s využitím cookies.
Další informace Ok Nesouhlasím